0
روابط عمومی 09054708600

شهروندان چینی اکنون قادر به وراثت ارزهای دیجیتال هستند.

 

قانون مدنی جدید چین بیان می­کند که ارزهای دیجیتال نظیر بیت­کوین بخشی از میراث قانونی است. سیزدهمین کنگره ملی مردم و کنفرانس سیاسی مشاوره مردم چین در تاریخ ۲۸ ماه مه به پایان رسید. بر اساس اخبار شین هوا ، در همان روز مجلس قانونگذاری این کشور، قانون مدنی جدیدی را تصویب کرد. بسته قانونی که شامل حمایت از حقوق مدنی وراثت ، ازدواج ، دارایی ، شخصیت ، نقض قرارداد می­شود.

در قانون جدید آمده است: هنگامی که یک شخص طبیعی می میرد، وارث مالکیت حقوقی شخصی است که، از جانب او باقی مانده است. لیکسین یانگ، استاد دانشگاه رنمین چین، به تلویزیون مرکزی چین گفت که “این به معنی است که دارایی اینترنتی و ارز دیجیتال نیز به ارث می رسد.”

دووی وان ، یکی از بنیانگذار شرکت Primitive Ventures نیز اخیراً توئیت کرد که کاربران بیت کوین بدون توجه به قانون جدید باید بیشتر به کلیدهای خصوصی بیت کوین خود اهمیت دهند.

براساس این گزارش ، قانون جدید وراثت، که به شهروندان چین امکان می دهد تا رمز و اعتبار خود و سایر دارایی های مجازی را به وراث خود منتقل کنند، از اول ژانویه ۲۰۲۱ به اجرا در می آید.

همانطور که پیش از این کوین­تلگراف گزارش داده بود ، یافته های دادگاه چینی نشان می داد که بیت­کوین یک دارایی دیجیتالی است و باید توسط قانون محافظت شود.

ارسال دیدگاه