0
روابط عمومی 09054708600

مرورگر Brave تماس های ویدیویی رمزگذاری شده را قبل از Zoom راه اندازی می کند.

Brave مکالمات ویدیویی در مرورگر را راه انداخته است که دارای رمزگذاری پایان به پایان است.

Brave، یک مرورگر وب با محور حریم خصوصی و مبتنی بر رمز ارز ها است که تماس های ویدیویی درون مرورگر را با رمزگذاری پایان به پایان راه اندازی کرده است.

سرویس ویدیویی رمزگذاری شده ، ملقب به “Brave Together” را می توان برای برقراری تماس های ویدیویی رمزگذاری شده نامحدود با دو شرکت کننده استفاده کرد. همه کاربران Brave بدون نیاز به ثبت نام می توانند به این ویژگی دسترسی پیدا کنند.

Brave فاش کرد که کنفرانس ویدیویی که از بیش از دو شرکت کننده را پشتیبانی می کند ، در حال حاضر در نسخه Brave Nightly – نسخه توسعه مرورگر – مورد آزمایش قرار می گیرد.

تقاضای نرم افزار کنفرانس ویدیویی

این حرکت پس از سر و صدای استفاده از نرم افزارهای کنفرانس ویدئویی در میان همه گیری COVID-19 و قرنطینه خانگی انجام می شود و استفاده زیادی که در Zoom مشاهده شده است.

با این حال، با این که « Zoom-bombings» به عنوان یک پدیده گسترده در حین قرنطینه ظاهر شده است، Zoom نسبت به مسائل حریم خصوصی و امنیت انتقاداتی را دریافت کرده است. در ماه آوریل ، یک یادداشت داخلی فاش کرد که شرکت SpaceX ایلان ماسک به دلیل “نگرانی های مهم در مورد حفظ حریم خصوصی و امنیتی” ، کارمندان خود را از استفاده از نرم افزار ویدئو کنفرانس منع کرده است.

Zoom همچنین برای محافظت از ۳۰۰ میلیون کاربر روزانه خود در این هفته ، رمزگذاری پایان به پایان را معرفی خواهد کرد.

ارسال دیدگاه