0
روابط عمومی 09054708600

نسبت EUR / USD در معاملات طوفانی روز و در حالی که اتحادیه اروپا بسته انگیزشی ۷۵۰ میلیارد یورویی Covid-19 را پیشنهاد می کند، ثابت شده است.

 

به نقل از Invesing.com بعد از یک روز تجارت طوفانی و پس از این که اتحادیه اروپا طرح ۷۵۰ میلیون یورویی (۸۴۲ میلیارد دلار) را به عنوان برنامه پاسخ به Covid-19 تفصیل ارائه کرد که در پی پشتیبانی از برخی ازضربه خورده ترین اقتصاد ها است، نسبت یورو در برابر دلار ثابت شد.

EUR / USD پس از برخورد به ۱٫۱۰۳۱ دلار ، تقریباً در ۱٫۰۹۹۱ ثابت بود.

برنامه امدادرسانی جمع آوری شده ، که شامل ۵۰۰ میلیارد یورو کمک بلاعوض و ۲۵۰ میلیارد یورو وام به اقتصادهای آسیب دیده کشورهای عضو است ، هنوز هم نیاز به حمایت از کل ۲۷ کشور عضو دارد. با این حال ، این پیشنهاد بیش از ۵۰۰ میلیارد یورو پیشنهادات فرانسه و آلمان است که هفته گذشته فاش شد.

مذاکرات بین کشورهای عضو طی ماه های آینده انجام می شود و در صورت تصویب ، برخی از وجوه در سال ۲۰۲۰ پرداخت می شود. اما بیشترین بخش آن، در سال آینده، هنگامی که اولین اوراق قرضه تحت این برنامه صادر می شود ، پرداخت میشود.

با این حال ، برخی از فعالان بازار در مورد عدم وجود جزئیات در مورد چگونگی تأمین مالی برنامه امدادی نگرانی شان را ابراز داشتند. کامرز بانک در یادداشتی گفت: “مشخص نیست که وثیقه های صادر شده برای تأمین مالی این صندوق برای دریافت رتبه AAA چگونه است.”

این بانک افزود: “بعید است که توافق نامه ای که از طرف کمیسیون اتحادیه اروپا خواسته می شود تا ماه جولای حاصل شود و اینکه اولین وجوه در اوایل ماه سپتامبر جریان پیدا کند.”

این پیشنهاد از جلسات سیاست پولی بانک مرکزی اروپا در هفته آینده با پیش بینی های جدید چشمگیر ، پیش می­آید، که  یک به روز رسانی درباره تأثیر Covid-19 بر چشم انداز اقتصادی این بلوک را ارائه می دهد.

 

 

ارسال دیدگاه