0
روابط عمومی 09054708600

(Gemini)، نخستین صرافی و متولی ارزهای دیجیتال در ایالات متحده که با سامسونگ همکاری می‌کند.

پنج شنبه گذشته این شرکت ها اعلام کرد، به اولین مبدل و متولی ارزهای دیجیتال ایالات متحده تبدیل شده است که با سامسونگ همکاری می کند. کاربران بلاکچین سامسونگ در ایالات متحده و کانادا پس از ایجاد یکپارچه سازی بین این دو برنامه ، می توانند به برنامه تلفن همراه Gemini برای خرید ، فروش و معامله ارزهای دیجیتال متصل شوند.

کیف پول ارزهای دیجیتال سامسونگ به کاربران این امکان را می دهد که به طور مستقیم از تلفن های سامسونگ Galaxy خود ارزهای دیجیتال خود را مدیریت کنند.

سامسونگ پشتیبانی از ارزهای دیجیتال را با گوشی هوشمند پرچمدار جدید ادامه می دهد.

با استفاده از اپلیکیشن جمینی کاستودی (Gemini Custody) که به عنوان راهکاری جامع در حوزه مدیریت ارزهای دیجیتالی شناخته می‌شود، کاربران این سری از گوشی‌های هوشمند سامسونگ از حالا امکان انتقال ارزهای دیجیتال خود را به فضای ذخیره‌سازی سرد (Cold Storage) خواهند داشت. فضای ذخیره‌سازی سرد جایی است که به اینترنت متصل نیست و دارایی‌ها به صورت کاملاً امن در آن نگهداری می‌شوند.

تایلر وینکلووس ، مدیر عامل شرکت Gemini ، در بیانیه مطبوعاتی گفت: “کریپتو فقط یک فناوری نیست بلکه یک حرکت است. ما مفتخریم که با سامسونگ همکاری می کنیم تا امکان انتخاب وسیع‌تر، استقلال بیشتر و فرصت‌های بهتری را در دسترس طیف گسترده‌ای از کاربران در سراسر دنیا قرار دهیم . اکنون ، مشتریان کیف پول بر بستر بلاکچین سامسونگ می توانند کریپتو را به روشی ساده ، زیبا و ایمن روی Gemini خریداری کنند. “

ارسال دیدگاه