×
خانه » مقالات » فعالیت در صرافی بایننس بدون دردسر!
21 تیر 1400

فعالیت در صرافی بایننس بدون دردسر!

حتما شنیده اید که برای فعالیت حرفه ای در بازار کریپتوکارنسی یا ارزهای دیجیتال نیاز به یک صرافی معتبر با حجم معاملات روزانه قابل توجهی نیاز هست. صرافی بایننس در حال حاضر بزرگترین صرافی جهان با روزانه چند میلیارد دلار معامله، در حال خدمات رسانی به معامله گران بسیاری از کشور های مختلف می باشد. برای فعالیت در صرافی بایننس رعایت چند نکته که در ادامه به آن می پردازیم لازم است.

فعالیت در صرافی بایننس

با چه ip در صرافی بایننس ثبت نام کنیم؟

مهم ترین مسئله ای که معامله گران ایرانی با آن درگیر هستند، بحث فیلترینگ و احراز هویت می باشد. توجه داشته باشید که صرافی بایننس فیلتر نیست، ولی کاربران کشور ایران بعلت تحریم های خارجی موجود، نمی توانند به صورت عادی از صرافی بایننس استفاده کنند؛ یعنی نمیتوانند با ip ایران ثبت نام کنند و همچنین احراز هویت انجام بدهند چرا که در صورت تشخیص بایننس حساب این دسته از معامله گران مسدود خواهد شد.

راهکار این مسئله چیست؟ بسیاری از معامله گران ایرانی که در حال حاضر از بایننس استفاده می کنند با vpn با ip ثابت (vps) ثبت نام نموده و بدون احراز هویت اقدام به فعالیت می کنند.

آیا فعالیت در صرافی بایننس بدون احراز هویت محدودیتی ایجاد نمیکند؟ تنها محدودیت، واریز و برداشت روزانه تا مبلغ ۲ بیت کوین خواهد بود.

از ip چه کشورهایی نباید استفاده کنیم؟

صرافی بایننس به چه کشور هایی اجازه فعالیت نمی دهد؟

کشور های سوریه، عراق، لیبی، ایران، زیمباوه، سودان، کره شمالی، کوبا، کنگو، ساحل عاج، بلاروس، برمه، آلبانی، بوسنی، مقدونیه و صربستان ممنوع می باشند.

کشور هایی که خودشان به صرافی بایننس اعلام کردند که از کاربران آن کشور ها احراز هویت بخواهند یا محدودیت هایی برقرار کنند؟

کشور های آمریکا، فرانسه، آلمان، کره جنوبی.

ip کشور هایی که دارای ریسک هستند؟

کشور های انگلیس، کانادا، روسیه، چین، هند، هلند.

از ip چه کشورهایی می توانیم استفاده کنیم؟

کشور های ترکیه، سنگاپور، اتریش، سوئیس، سوئد، ایتالیا، اسپانیا، ایرلند، ایسلند، دانمارک، لهستان، استرالیا، برزیل، فنلاند، کلمبیا، جمهوری چک، فیلیپین و…

مدیریت سایت

مدیریت سایت

ما هر لحظه کنار شمائیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *